logo iws web

Munka- és egészségvédelmi koordinátor

Bővülő csapatunkba Munka- és egészségvédelmi koordinátort keresünk.

Munkavégzés helye:

Országosan, különböző kivitelezési projektek helyszínén.

Feladatok:

A kivitelezési munka munkavédelmi dokumentációival kapcsolatban:

  • elkészíti a szükséges munkabiztonságot érintő kockázatértékeléseket, illetve a már korábban elkészült kockázatértékelés módosítását,
  • a rendelkezésre bocsátott biztonsági és egészségvédelmi tervet szakmailag áttanulmányozza, szükség esetén kezdeményezi a változtatást, kiegészítést a tényleges helyszíni állapotok ismeretében,
  • közreműködik az adott kivitelezésben előírt helyszíni munkavédelmi dokumentációk elkészítésében.

Oktatás és annak dokumentálása:

  • megtartja a munkavállalók és partnerek (látogatók, vendégek stb.) munkavédelmi, környezetvédelmi oktatását.

Munkavégzés személyi feltételeinek, dokumentációjának ellenőrzése:

  • ellenőrzi, hogy minden a helyszínen munkát végző munkavállaló rendelkezik a vonatkozó jogszabályokban rögzített érvényes munkaköri alkalmassági igazolással, megfelelő szakképesítéssel, illetve a gépek, berendezéseken munkaeszközök kezelésére vonatkozó érvényes jogosítvánnyal, jogosultsággal.

Munkavégzés tárgyi feltételeinek, dokumentációjának ellenőrzése:

  • ellenőrzi a helyszínen használt gépek szükséges üzemeltetési dokumentációk helyszínen történő rendelkezésre állását,
  • közreműködik a gépek, technológiák telepítési, üzembe helyezési eljárásában.

Helyszíni munkavégzés, folyamatok ellenőrzése:

  • ellenőrzi a kivitelezésre vonatkozó munkabiztonsági, környezetvédelmi előírások betartását,
  • közreműködik az építési munkahelyen egyidejűleg tevékenykedő, illetve egymást követően felvonuló munkáltatók között a tevékenységek összehangolásában,
  • összehangolja a munkafolyamatok ellenőrzését.

Környezetvédelmi feladatok:

  • ellenőrzi az építkezési helyszínen a környezetvédelmi feladatok betartását (kémiai biztonság, veszélyes anyagok és készítmények, veszélyes, valamint ipari és kommunális hulladékok kezelésének, jogszabályi előírásainak betartása).

Elvárásaink:

  • Munkavédelmi szakképzettség – minimum Munkavédelmi technikus
  • Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Proaktivitás
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés
  • MS Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Építőipari tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakképzettség

Amit kínálunk:

  • Céges autó
  • Cafeteria
  • Mobiltelefon, laptop
  • Változatos munkavégzés
  • Továbbképzési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Az önéletrajzokat a munkavedelem@iws.hu  címre várjuk.

Pályázat – munka  és egészségvédelmi koordinátor